Turniej Warhammer Fantasy Battle 6ed - AKCJA CHWACKA ESKALACJA

AKCJA CHWACKA ESKALACJA

Format:
Gramy 3 bitwy: Eskalacja - 1 bitwa 1250 pts., 2 bitwa 1750 pts., 3 bitwa 2250 pts., scenariusz Pitched Battle.

Termin i miejsce:
1 grudnia 2018
KONSTANCIŃSKI DOM KULTURY
ul. Mostowa 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna
facebook

Zasady:
Warhammer Fantasy Battles 6th edition ArmyBuilder, RB, errata, annual FAQ, FAQ armijne.

Ograniczenia:
- korzystamy z najnowszych podręczników 6ed
- nie wystawiamy specjalnych bohaterów
- nie wystawiamy armii z SoC, ani dodatkowych army listów
- nie korzystamy z jednostek DoW, chyba że jest to samotna armia DoW
- korzystamy z trial rules do lorów magii z chronicles 2004
- korzystamy z mutacji chaosu z chronicles 2004 - wliczają się do limitu magicznych przedmiotów i muszą być odwzorowane na modelu

Dodatkowe interpretacje zasad znajdują się pod adresem: http://www.fallensun.pl/forum_topic.php?nr=23

Zapisy i wpisowe:
Limit miejsc - 16 osób! Deklaracje uczestnictwa proszę przesyłać na adres e-mail: contact@battle-reports.org
Wpisowe 50zł. Uwaga! Ze względu na wymagania domu kultury i organizacyjne wpisowe jest płatne z góry na co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem imprezy na konto domu kultury.
Dane do przelewu:
Przelew z opisem "Wpisowe za udział w konkursie gry planszowe - Imię i nazwisko uczestnika" proszę robić na rachunek bankowy KDK: Bank Spółdzielczy O/Konstancin- Jeziorna nr 91 8002 0004 0200 1544 2002 0001

Wymagania:
Full Painted + NoProx + WYSIWYG. Osób które nie brały udziału we wcześniejszych rozgrywkach Oldhammerowych mają obowiązek przesłać zdjęcia swoich armii w celu weryfikacji.

Termin nadsyłania rozpisek i zdjęć armii - na co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem imprezy na adres contact@battle-reports.org

Uczestnictwo oznacza automatyczną zgodę na publikację zdjęć swoich figurek/osoby w galerii imprezy oraz na stronach domu kultury jak i powiązanych.

System punktacyjny liczymy w/g tabelki z uwzględnieniem: 1 bitwa (Zwycięzca - Przegrany)
Różnica w małych punktach Duże punkty
0 - 124   10 : 10
125 - 249   11 : 9
250 - 374   12 : 8
375 - 499   13 : 7
500 - 624   14 : 6
625 - 749   15 : 5
750 - 874   16 : 4
875 - 999   17 : 3
1000 - 1124   18 : 2
1125 - 1249   19 : 1
1250+   20 : 0

2 bitwa (Zwycięzca - Przegrany)
Różnica w małych punktach Duże punkty
0 - 174   10 : 10
175 - 349   11 : 9
350 - 524   12 : 8
525 - 699   13 : 7
700 - 874   14 : 6
875 - 1049   15 : 5
1050 - 1224   16 : 4
1225 - 1399   17 : 3
1400 - 1574   18 : 2
1575 - 1749   19 : 1
1750 +   20 : 0

3 bitwa (Zwycięzca - Przegrany)
Różnica w małych punktach Duże punkty
0 - 224   10 : 10
225 - 449   11 : 9
450 - 674   12 : 8
675 - 899   13 : 7
900 - 1124   14 : 6
1125 - 1349   15 : 5
1350 - 1574   16 : 4
1575 - 1799   17 : 3
1800 - 2024   18 : 2
2025 - 2249   19 : 1
2250 +   20 : 0

Punkty karne tabeli:
-1 punkt brak kostek/linijek akcesoriów do gry
-1 punkt brak papierowego AB, (może być ksero)
-1 punkt za nie przysłanie rostera w terminie
-1 punkt za brak movement tray’ów dla oddziałów piechoty
-x punktów za przeciąganie bitwy

Niepomalowane modele lub takie z brakiem wysiwyg'u - ściągamy figurki ze stołu. (Koniecznie, ustal przed turniejem wysiwyg jeśli masz choć najmniejsze wątpliwości, tak samo z malowaniem).

Nagrody:
Przewidziane są nagrody rozlosowane wśród uczestników.

Plan imprezy:
8:30 Rozpoczęcie turnieju
9:00 - 11:30 - 1 bitwa
11:45 - 14:30 - 2 bitwa
14:45 - 17:55 - 3 bitwa
18:15 - rozdanie nagród i zakończenie imprezy

Sponsorzy nagród:

FGB

Kromlech

Uczestnicy: WPŁATA / ROZPISKA
1] Maksymilian Szulc (Warszawa) (DE) - / +
2] Bartosz Pawłowski (Warszawa) (VC) - / -
3] Przemysław Ziemkiewicz (Opole) (DF) - / +
4] Bartłomiej Zen (Warszawa) (WE) - / -
5] Adam Mikulski (Zduńska Wola) (HE) - / -
6] Andrzej Budziński (Warszawa) (DoW) - / -
7] Jakub Polkowski (Konstancin-Jeziorna) (WE) - / -
8] Artur Schodowski (Chełmża) (HE) - / -
9] Tomasz Beszczyński (Chełmża) (VC) - / -
10] Zbigniew Poziomka (Warszawa) (?) - / -
11] Jakub Adamski (Warszawa) (WE)- / -
12] Janusz Szlanta (Warszawa) (BRE) - / -
13] Kamil Śmigielski (Zduńska Wola) (TK) - / -
14] 15] 16]

Lista rezerwowych:
1] Przemysław Zalewski (Warszawa) (?)

Challenge/Paringi do 1 bitwy / Stół:
1] SNOW PLAIN
2] BADLANDS
3] DESERT
4] SANDS OF TIME
5] SWAMPLAND - Tomasz Beszczyński (VC) vs Jakub Polkowski (WE) - CHALLANGE!
6] GRASSLAND
7] LAVA
8] ASPHALT